Showing all 4 results

ECOTAP HOME BOX

Domowa stacja ładowania prądem przemiennym (AC)

Numer katalogowy: HomeBox 22kW AC

Ładowarka Homebox, w zależności od modelu przeznaczona jest do jedno i trójfazowego ładowania pojazdów elektrycznych,  umożliwiając jednocześnie inteligentną komunikację urządzenia z pojazdem. Niewielkie wymiary terminala pozwalają na umieszczenie go w dowolnym miejscu, a korzystanie z niego jest niezwykle łatwe. Urządzenie jest wytrzymałe na uszkodzenia. Obudowa wykonana jest ze stali cynkowanej o grubości 2mm, malowanej proszkowo.

GARO HC

Domowa stacja ładowania prądem przemiennym (AC)

Numer katalogowy: HC

Wygoda ładowania pojazdów elektrycznych oraz hybrydowych już dziś jest w zasięgu ręki. Kompaktowe urządzenie typu Home Charger pozwala na pełne doładowanie auta w obrębie własnej posesji. Urządzenie spełnia najwyższe standardy bezpieczeństwa, a jego konstrukcja sprawia, że jest nadzwyczaj proste w obsłudze. Domowa stacja ładowania samochodów elektrycznych GARO HC wykonana głównie z PVC posiada wskaźnik LED w postaci wąskiego pionowego paska i umożliwia odczytanie statusu urządzenia nawet z większej odległości.

KEBA AC

Domowa stacja ładowania prądem przemiennym (AC)

Numer katalogowy: AC

Stacje ładowania KEBA oferują nowe możliwości zastosowania dzięki najnowocześniejszym standardom komunikacji i funkcjom. Można nie tylko ładować, ale także kontrolować i komunikować się. Stacje Keba spełniają wszystkie wymogi elektromobilności. Każda stacja posiada gniazdo USB, które umożliwia aktualizację oprogramowania.

KHNOS TECHNOLOGY AC

Domowa stacja ładowania prądem przemiennym (AC)

Numer katalogowy: WallBox 22kW AC

Uniwersalna ładowania pojazdów elektrycznych oraz hybrydowych. Kompaktowe urządzenie typu Wall Mount Home Box pozwala na pewne naładowanie pojazdu. Urządzenie spełnia najwyższe standardy bezpieczeństwa, a jego konstrukcja sprawia, że jest bardzo proste w obsłudze. Ta domowa stacja ładowania samochodów elektrycznych wykonana jest głównie z PVC posiada 4,3 calowy kolorowy wyświetlacz LED. Urządzenie posiada moduł do współpracy z kartami RFID oraz umożliwia połączenie z serwerem i systemem Back Office w oparciu o protokół OCPP ver. 1.6 JSON.