Showing all 3 results

GO+EAUTO SET450- CC20M

Szybka mobilna stacja prądu stałego (DC)

Numer katalogowy: 20 kW DC Portable

GO+EAuto Portable to bardzo praktyczna przenośna ładowarka prądu stałego niczym nie ustępująca standardowym stacjonarnym ładowarkom. Idealna do serwisów samochodowych gdzie liczy się mobilność stacji ładowania. Do wyboru mamy dwa odłączane kable CHAdeMO i CCS, czyli dwa najbardziej typowe złącza. Typowy samochód z akumulatorem o pojemności 24 kWh może być naładowany do pojemności 80% w czasie około 40 minut.

KHNOS TECHNOLOGY PORTABLE

Szybka, mobilna ładowarka firmy Khnos Technology.

Numer katalogowy: Portable AC

Mobilna, szybka ładowarka zamknięta w małej obudowie firmy Khnos Technology. Dzięki niewielkim rozmiarom, można ją zabrać ze sobą nie martwiąc się o dostępność stacji publicznych.  Ładowarka jest kompatybilna ze wszystkimi pojazdami.

Posiada wyświetlacz, na którym znajdziemy m.in. informacje o ilości naładowanej energii, czasie ładowania, napięciu, wybranej opcji prądu ładowania. Na ładowarce znajdują się także trzy diody mówiące o aktualnym statusie ładowarki.

NRG KICK PORTABLE

Szybka, mobilna ładowarka firmy NRGkick.

Numer katalogowy: Portable AC

Dzięki tej mobilnej ładowarce naładujesz swój samochód gdziekolwiek jesteś. Moc standardowej stacji ładowania typu Wallbox zamknięta w małej, solidnej obudowie. Prąd ładowania można elastycznie dostosować do każdej okoliczności poprzez naciśnięcie jednego przycisku. Urządzenie podczas ładowania jest zabezpieczone przed kradzieżą i manipulacją. Wersja Bluetooth z aplikacją na urządzenia mobilne zapewnia rozszerzoną kontrolę i dostęp do danych pomiarowych z ładowarki.