Showing all 4 results

FIATY 500E- SPRZEDAŻ

Link do ogłoszeń: kilknij tutaj

Numer katalogowy: 500e

Fiat 500e to elektryczna wersja modelu 500, która została zaprezentowana na wystawie Los Angeles Auto Show 2012. Jest wyposażony w napęd trakcyjny o maksymalnej mocy 83 kW, dzięki czemu jest jednym z bardziej dynamicznych samochodów elektrycznych dostępnych na rynku ( około 8s 0-100km/h). Spory jak na tak niewielkie auto jest również umieszczony pod siedzeniami pakiet akumulatorów, gromadzący 24 kWh energii.

Przykładowe wyposażenie:

Pakiet E-sport, ABS, Elektryczne szyby przednie, elektrycznie ustawiane podgrzewane lusterka, 6 poduszek powietrznych, elektryczne wspomaganie kierownicy, gniazdo AUX,USB, nawigacja GPS, kierownica wielofunkcyjna, klimatyzacja automatyczna, radio CD, zestaw głośnomówiący Bluetooth, felgi aluminiowe, tylne czujniki parkowania, skórzana tapicerka, podgrzewane przednie siedzenia, podłokietniki przednich siedzeń, centralny zamek, elektrochromatyczne lusterko wsteczne, tempomat.

Dostępne kolory: Czarny, Grafitowy, Biały perłowy, Srebrny i inne

FIATY 500E- WYNAJEM

W swojej ofercie posiadamy flotę samochodów przeznaczonych pod wynajem krótko lub długookresowy. Znajdują się w niej wyłącznie samochody elektryczne i na dzień dzisiejszy są to Fiaty 500e w różnych konfiguracjach i kolorach. Pierwszym pytaniem jakie się nasuwa to zasięg tych pojazdów. Z wielu testów opublikowanych i przeprowadzonych także przez nas wynika, że bez problemu można przejechać 150 kilometrów, co jest w zupełności wystarczające do codziennego poruszania się po Krakowie i innych miastach.

KIA SOUL EV

Numer katalogowy: Soul EV

Kia Soul EV to samochód w pełnie elektryczny, który bazuje na wersji spalinowej drugiej generacji. Prototyp zaprezentowano jesienią 2013 roku. Energia zgromadzona w akumulatorach ( 27 kWh) pozwala na przejechanie w normalnych warunkach około 150- 160 kilometrów. Przyspieszenie od 0 do 100 km/h kształtuje się w granicach 12 sekund a prędkość maksymalna wynosi 145 km/h. KIA posiada gniazdo jednofazowe prądu zmiennego oraz CHAdeMO, przez które naładujemy akumulator do 80% w czasie około 30-40 minut.

NISSAN’Y LEAF- SPRZEDAŻ

Link do ogłoszeń: kilknij tutaj

Numer katalogowy: Nissan Leaf

Przykładowe wyposażenie:

ABS, Elektryczne 4 szyby, elektrycznie ustawiane podgrzewane lusterka, podgrzewana kierownica, 4 poduszek powietrznych, elektryczne wspomaganie kierownicy, gniazdo AUX, USB, kierownica wielofunkcyjna, klimatyzacja automatyczna, radio CD, zestaw głośnomówiący, tylna kamera cofania, podgrzewane przednie i tylne siedzenia, podłokietniki przednich siedzeń, centralny zamek+ otwieranie i odpalanie bez kluczykowe, elektrochromatyczne lusterko wsteczne.

Dostępne kolory: Grafitowe, Białe