Showing all 3 results

ECOTAP WG2

Stacja ładowania prądem przemiennym (AC) z dwoma gniazdami lub kablami

Numer katalogowy: WG2

Ładowarka WG2 przeznaczona jest do trójfazowego ładowania pojazdów elektrycznych umożliwiając jednocześnie inteligentną komunikację urządzenia z pojazdem. Konstrukcja stacji opracowana została z myślą o ładowaniu w miejscach publicznych, szczególnie na parkingach (galerie handlowe, parkingi firmowe, hotele, restauracje), może być także montowana nasłupowo, w systemach typu Light and Charge. Urządzenie odporne jest na różnego typu uszkodzenia. Obudowa wykonana jest ze stali cynkowanej o grubości 3mm, malowanej proszkowo.

GARO LS4

Stacja ładowania prądem przemiennym (AC) z dwoma gniazdami lub kablami

Numer katalogowy: LS4

Stacja ładowania samochodów elektrycznych GARO LS-4 wykonana jest głównie z aluminium, dzięki czemu spełnia surowe wymagania stawiane urządzeniom instalowanym w miejscach publicznych. Wskaźnik LED w postaci wąskiej taśmy umiejscowiony został dookoła urządzenia. Znajduje się on na tyle wysoko, by pozwalać na odczytanie statusu każdego złącza nawet z większej odległości.

GO+EAUTO SET- AC22

Stacja ładowania samochodów elektrycznych SET-AC22

Numer katalogowy: SET-AC22

Stacja ładowania samochodów elektrycznych SET-AC22 wykonana jest z aluminium, dostępna w trzech kolorach (srebrny, niebieski, fiolet), na szczycie umieszczony wskaźnik LED informujący użytkownika o statusie stacji.

Stacja wyposażona w dwa 3- fazowe gniazda typ-2 z możliwością jednoczesnego ładowania dwóch samochodów mocą do 22kW na każde gniazdo.